Limfodrenažinius veido masažus atliekami Vilniuje, „Šiuolaikinės ortopedijos“ centre.

Limfos sutrikimų veide priežastys

Renkantis grožio ir sveikatinimo procedūras retas susimąsto apie limfinę sistemą ir jos svarbą mūsų organizmui bei bendrai savijautai. Deja, bet sukaupta praktika rodo, kad pacientai kreipiasi pagalbos tik atsiradus rimtai problemai – tinimui po operacijos ar pašalinus limfmazgius. Tačiau tinimas dėl limfos sutrikimų gali atsirasti ne tik po vėžinių susirgimų, bet ir po protinių dantų šalinimo, plastinės ar estetinės chirurginės operacijos, kaip botokso injekcijų, veido patempimo ar akių vokų pakėlimo. Limfos veide sutrikimai taip pat gali atsirasti nuo kasdieninių veiksnių, kaip mitybos, karšto – šalto oro pakitimų, alergijos, pervargimo ar nemigos. 

Limfos sutrikimų veide atpažinimas

Mūsų veido ir kaklo zona yra išraizgyta sudėtingos limfos kapiliarų sistemos, kuriai sutrikus veide matomas vizualus paburkimas, akių užkritimas, stangrumo praradimas. Po sudėtingesnių procedūrų ar plastinių operacijų gali sekti ilgalaikė edema (sutikimas), identifikuojanti limfos sutrikimus.

Limfodrenažinis veido masažas suaktyvina ne tik limfotaką, bet ir kraujotaką, todėl padės ir kovojantiems su veido spalvos praradimu, odos blyškumu. 

Limfos sutrikimų veide gydymas

Limfodrenažinis veido masažas – priemonė užtikrinti sveiką limfos tėkmę ir odos grožį. Dėl savo efektyvumo limfodrenažinio veido masažo procedūra užsienio portalų dažnai yra pavadinamas “nechirurginiu veido patempimu”. Nors grožis yra svarbus aspektas, limfodrenažinis veido masažas, visų pirma, yra orientuotas į sveiką ir nepažeistą limfos tėkmę mūsų veide. Tai svarbus profilaktinis metodas, kuris kartu veidui suteikia stangrumo, gyvybingumo ir liftingo efektą. 

Gerai veikianti limfinė sistema suponuoja ne tik grožį, bet ir gerą savijautą. Dėl limfodrenažinio masažo rekomenduojame kreiptis tik į kvalifikuotus manualinio limfodrenažinio masažo specialistus. Limfodrenažinius veido masažus atliekami Vilniuje, „Šiuolaikinės ortopedijos“ centre. Registracija telefonu +370 611 93083.

Limfodrenazinis veido masazas
Manualinio limfodrenažinio veido masažo rezultatai prieš ir po. Trijų procedūrų rezultatas
Manualinio veido limfodrenažinio masažo rezultatai:
  • Patinimo/paburkimo sumažėjimas, ypač akių ir žandų srityse.
  • Akių vokai nebėra užkritę ant akių.
  • Oda tapo stangresnė ir šviesesnė.
  • Masažas pagerino veido kraujotaką, todėl odos spalva nebėra tokia blyški.
  • Masažas padėjo palyginti šypsenos raukšles.
  • Veidas įgavo pakėlimo (liftingo) efektą – pakilo pakritę žandai, kakta ir antakiai.

Su trijų limfodrenažinio veido masažo seansų rezultatu ir laipsnišku veido odos pokyčiu kviečiame susipažinti nuotraukose apačioje.

1
Manualinio limfodrenažinio veido masažo rezultatai po pirmos procedūros
2
Manualinio limfodrenažinio veido masažo rezultatai po antros procedūros
3
Manualinio limfodrenažinio veido masažo rezultatai po trečios procedūros

Similar Posts

Parašykite komentarą